Sofer stivuitor - Top fresh

Descrierea postului

În prezent, pentru clientul nostru din Olanda, recrutăm candidați pentru postul de: șofer stivuitor;

Se lucrează in producție cu morcovi. Munca necesită operarea stivuitorlui, dar uneori ajuta cu alte lucruri în producție. Muncă stabilă, tot anul. Se lucrează în 2 schimburi.

Atribuțiile angajatului includ asigurarea siguranței și menținerea ordinii la locul de muncă.

Cerințe

  • Disponibilitate pentru o perioadă mai lungă de timp;

  • Experiența într-o poziție similară este mult apreciată;

  • Cunoștințe de bază ale limbii engleze;

  • CV (ca atașament la formularul de cerere) sau prin e-mail: recrutare@wiatrak-jobs.ro;

  • Candidatul să nu aibă contraindicații pentru muncă fizică;

noi oferim

  • Cazare - contra cost;

  • Salariu 13,27 euro brut/oră, 13,99 pentru cei cu experiență și certificat stivuitor;

  • Salariul poate crește în funcție de evoluția candidatului;

  • Asigurare pe teritoriul Olandei - contra cost;

  • Asistență profesională asigurată de coordonatori;

  • Se lucrează 2 schimburi;

  • Plata salariului în sistem de o dată la 4 săptămâni (cu posibilitatea de a primi un avans săptămânal de 50% din salariul aferent pe săptămâna lucrată);

  • Angajare legală în condițiile din Olanda pentru o perioadă mai lungă de timp.

Ofertă de muncă temporară

  • aplica
  • La locul de muncă

    Olanda, Noord

  • Categorie

    Servicii

  • Disponibil de la

    2024-05-10