Vopsitor - Spuiterij Gouweleeuw

Descrierea postului

În prezent, pentru clientul nostru din Olanda, recrutăm candidați pentru postul de: Vopsitor;

Jobul constă în pulverizarea echipamentelor grele. Pulverizarea macaralelor mobile, macaralelor pe șenile, camioanelor, mașinilor de terasament, camioanelor de gunoi și altor echipamente grele.

Atribuțiile angajatului includ asigurarea siguranței și menținerea ordinii la locul de muncă

Cerințe

  • Cunoștințe limbă engleză A2;

  • Candidatul să nu aibă contraindicații pentru muncă fizică;

  • CV (ca atașament la formularul de cerere) sau prin e-mail: recrutare@wiatrak-jobs.ro;

noi oferim

  • Cazare - contra cost;

  • Transport  la locul de muncă ;
  • Asigurare pe teritoriul Olandei - contra cost;

  • Asistență profesională asigurată de coordonatori;

  • Plata salariului în sistem de o dată la 4 săptămâni (cu posibilitatea de a primi un avans săptămânal de 50% din salariul aferent pe săptămâna lucrată);

  • Salariu 13,27 euro brut/oră + bonus de tură ;

  • Angajare legală în condițiile din Olanda pentru o perioadă mai lungă de timp.

  • aplica
  • La locul de muncă

    Olnada, Emmeloord

  • Categorie

  • Disponibil de la

    2024-05-10